עורך דין לדיני משפחה

עורך דין לדיני משפחה

עורך דין לדיני משפחה צריך להתמצא לעומקם בשלל תחומים, ביניהם דיני נישואים ותהליכי גירושין, דיני ירושה, דיני חוזים, משפט עברי, דיני אפוטרופסות, דיני מקרקעין, דיני מזונות ילדים ואישה, דיני פרטיות ומידע ועוד.  

במאמר זה נסביר מתי אנשים זקוקים לשירותיו של עורך דין לדיני משפחה, וכיצד לצמצם חיכוכים בתוך המשפחה באמצעות פנייה מוקדמת לעורך דין לדיני משפחה. בואו נתחיל. 

המשפחה – הדבר הכי חשוב בעולם 

המשפחה שלנו מורכבת מהאנשים שאיתם אנו יכולים לחוש הכי בנוח ואנו לומדים במהלך השנים את יתרונות בני המשפחה ויתרונות הקירבה וגם את חסרונותיהם. ליד המשפחה שלנו אנו נדבר, נתלבש ונתנהג באופן חופשי יותר ונגלה את כל הצדדים שבנו, גם הפחות טובים. 

לא פלא, אם כן, שערבוב עולם המשפט בתוך חיי המשפחה עלול לעורר אי נוחות. עם זאת, במקרים רבים עורך דין לדיני משפחה מתעסק בעניינים משפטיים גרידא, כגון הסכמים בתוך חברות משפחתיות, הסכמי ממון, כתיבת צוואה או הסכם ייפוי כח מתמשך, והתייעצויות משפטיות רבות.  

עם זאת, לפעמים נאלץ עורך הדין לענייני משפחה לייצג אנשים גם בסכסוכים משפחתיים כגון גירושין, סכסוכי משמורת או סכסוכים עסקיים בתוך המשפחה. כיום, קיימת הבנת עומק בציבור שזהות עורך הדין ואישיותו יכולה להשפיע רבות על אופי ומשך התיק, ורבים מחפשים עורכי דין עם עבר מוכח בהתנהלות ראויה, בידע רב ועוצמה וביכולת הגעה להסכמי גישור מחוץ לבית המשפט על פני סכסוך משפטי ארוך וממושך. 

כיצד עורך דין לדיני משפחה עוזר למנוע סכסוכים בתוך המשפחה? 

אנו מאמינים שהתפקיד שלנו כעורכי דין לענייני משפחה הוא לסייע בצמצום ניהול סכסוכים ומלחמות בתוך המשפחה ככל האפשר. אנו עושים זאת בעזרת שתי גישות מרכזיות: 

הסכמים משפטיים לצמצום סכסוכים עתידיים: 

יש לנו ניסיון רב בעולם המשפט ודיני משפחה. אנו יכולים להעיד מניסיון שסכסוכי הירושה, הרכוש והגירושין הקשים ביותר מתרחשים כאשר אין הסכם ממון/צוואה הוגנים ברקע, או כאשר ההסכם/צוואה נכתבו בצורה לא ברורה או מקפחת ושאינה מכסה את כל סוגי התרחישים האפשריים.  

אנו ממליצים לפנות לעורך דין לדיני משפחה במקרים הבאים: 

  • בני זוג – כתיבת הסכם ממון לפני נישואין/ ידועים בציבור 
  • שותפים עסקיים – אם אתם נכנסים להסכמים עסקיים או שותפויות עם בני משפחה, סדרו את הסכם העבודה שלכם בצורה מסודרת באמצעות הסכם. אתם תודו לנו אח"כ.  
  • מורישים – אם אתם מחזיקים ברכוש רב, מעל גיל 40 ו/או יש לכם לפחות ילד אחד, אנו ממליצים לכם עוד יותר, לכתוב צוואה כדי למנוע סכסוכי ירושה במקרה של מוות מוקדם. 

הסכמי גישור במקרה סכסוך 

במידה והגעתם לסכסוך משפחתי עם קרובי משפחתכם, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו  על מנת ליצגכם בהליך המו"מ ואף לנהל גישור מוסכם, ביחד, לשם יצירת הסכם מחוץ לבית המשפט. סגירת סכסוכים מחוץ לבית המשפט תשאיר את שני הצדדים שמחים יותר, מרוצים יותר חשוב מהכל – עם אפשרות לסלוח אחד לשני ולחזור להיות משפחה אחת מאושרת. 

עורך דין לעיניני משפחה
אייקון
כותרת כותרת

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק

אייקון
כותרת כותרת

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק

אייקון
כותרת כותרת

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק

גירושין

לורם איפסום כותרת

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

תאמו פגישה עכשיו
Call Now Button