אודות

היי, נעים להכיר!
שמי חוה קליין, אמא ל – 3 ילדים, אני מאמינה בבני אדם ובתפיסה כי הכל קורה לטובה, בינינו ובתוכנו. משוכנעת ביכולתנו כחברה, לייצר עולם טוב יותר, לסייע בחמלה ובצניעות ולהביא את ילדינו לעתיד חיובי יותר. בגיל 21 עברתי את בחינות לשכת עורכי הדין בהצטיינות והתחלתי את דרכי כעוזרת משפטית בבית המשפט. בגיל 25 פתחתי את משרד עו"ד קליין ושות' בת"א והצטרפו אליי צוות מקצועי אנושי ומדהים. המשרד שלנו מוכר ומוערך כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום זכויות קטינים, מעמד אישי – משפחה, אבטחת מידע ופרטיות. יש לנו צוות מומחים איכותי, מקצועי ובולט בהישגיו בישראל, באירופה ובארה"ב.

ייצגתי  במאות תיקי משפחה מורכבים, אנו מומחית לענייני זכויות הילד, מרצה על זכויות הילד בישראל בעולם. בעקבות העיסוק שלי והעניין בזכויות קטינים, הקמתי את "המכון לטובת הילד", המסייע למאות משפחות מידי שנה, בליווי צוות מומחים מתחומים שונים. אני מובילה את אחת מתוכניות הלימוד האיכותיות בישראל במסגרת "האוניברסיטה לצעירים" ואני מנהלת מערך של מרצים מהשורה הראשונה בארץ.

כחלק משינוי המגמה בעולם המשפט בכלל ובדיני משפחה בפרט המחייבת גישת גישור בטרם פתיחת הליך משפטי הצטרפו למשרדי שני שופטים שפרשו לאחרונה מכס השיפוט.

אני מלווה כל תיק ותיק באופן אישי במשרד מתחילתו ועד סופו. כל לקוח שלי, חשוב לי ואת מלחמתו המשפטית אני נושאת על כתפיי, עד שהוא מגיע לסוף ההליך בביטחון אל שגרת חיים טובה.

דלת המשרד שלנו תמיד פתוחה ואני מזמינה אתכם ליצור קשר, לשאול שאלות ולקבל ייעוץ בנושאי המחלקות המשפטיות השונות.

תאמו פגישה עכשיו
Call Now Button